Shoutcast - StreamHost- Dostarczamy Serwery Radiowe Shoutcast

Serwery Shoutcast Radio, Stream Host - profesjonalny tani hosting radia

[ SuperHost ]

[ E-mail ]

[ Program Partnerski ]

 

Koszyk jest pusty

 

 

Opis Usługi - Podstawowe informacje o StreamHost - Shoutcast

 

 

Podstawowe informacje o usłudze

Subdomena i www

e-RDS w standardzie!

Wysoka jakość, wielkie możliwości

Prosta konfiguracja Radia

Globalny nieograniczony zasięg

Nadawać mp3 legalnie?

 

 

Nie wiesz jak rozpocząć swoja przygodę z Radiem?

Przeczytaj uważnie FAQ, a znajdziesz odpowiedzi na wszelkie podstawowe pytania jak założyć swoje pierwsze Radio. Pełna automatyka, pełna administracja.

 

 

 

 

Shoutcast Opis Usługi

 

 

 

Podstawowe informacje o usłudze

Technologia serwerów radiowych oparta na najbardziej niezawodnej i popularnym oprogramowaniu Shoutcast. Łatwa konfiguracja serwerów StreamHosti ich niezawodność, sprawia że nadawanie audycji radiowej w Internecie nigdy jeszcze nie było tak dziecinnie proste. Możesz nadawać muzykę niekomercyjnie dla swoich Przyjaciół, bądź też spróbować swoich sił na komercyjnym rynku rozgłośni radiowych. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. Masz pomysł, a my damy Ci możliwości!

 

 

Subdomena i www

Do każdego zakupionego serwera radiowego dajemy Gratis gotową wizytówke Waszego Radia! Całość jest edytowalna z poziomu Panelu Administracyjnego. Więc jeśli jesteś początkującym twórcą stron lub nie masz pojęcia jak to się robi, u Nas dostajesz Stronę, którą w łatwy sposób dostosujesz do swoich potrzeb. W ten łatwy sposób możesz wypromować i zachęcić do słuchania swojej rozgłośni. Standardowo do usługi dodawana jest domena w StreamHost.pl o takiej nazwie jak twój unikalny login.

 

 

e-RDS w standardzie!

Dzięki e-RDS w oknie Winamp'a Waszych słuchaczy możecie prezentować swoje zajawki, reklamówki, informacje i nowości. e-RDS możecie aktywować w Panelu Administracyjnym, oraz edytować odpowiednie informacje jakie mają się pojawiać u Państwa słuchaczy. Ciągle poszerzamy i aktualizujemy naszą ofertę aby Państwo mogli w bardzo efektywny sposób komunikować się ze słuchaczami.

 

 

Wysoka jakość, wielkie możliwości

Markowe, superszybkie serwery firmy Dell, oraz bardzo wydajne łącza dają możliwości o jakich Internetowi Radiowcy mogli wcześniej tylko pomarzyć. Oferta, na którą składa się wybór jakości nadawania i liczby odbiorców daje niespotykane do tej pory możliwości nadawania 24 godziny na dobę. Odtąd Twoi słuchacze o każdej porze będą mogli słuchać swojej ulubionej rozgłośni!

 

 

Prosta konfiguracja Radia

Do Państwa dyspozycji oddajemy banalnie prosty Panel Administracyjny. Otrzymują Państwo możliwość uruchomienia nadawania muzyki z naszego serwera za pomocą jednego kliknięcia. Nadawanie z domu za pomocą WinAmp'a nigdy wcześniej nie było takie proste i przyjemne! Raz skonfigurowane Radio dostarcza rozrywki przez wiele wiele audycji! W każdej chwili możesz ożywić Swoją audycje zapowiedziami, wiadomościami, wszystkim co chcesz przekazać Swoim słuchaczom, a wszystko za pomocą wbudowanych możliwości Winamp'a!

 

 

Globalny nieograniczony zasięg

Umiejscowienie serwera w Holandii na niezawodnych bardzo wydajnych łączach 35mbps umożliwia słuchaczom z każdego zakątka Naszej Planety na niezakłócony odbiór Państwa Audycji. Raz skonfigurowane radio wysyła informacje do globalnej bazy danych shoutcast.com co sprawia że jesteś widoczny w świecie jako internetowa rozgłośnia Radiowa! Bez zbędnych formularzy i zgłoszeń jesteś widoczny dla słuchaczy z całego świata!

 

 

Nadawać mp3 legalnie?

Jeżeli myślałeś aby nadawać muzykę, której prawa autorskie należą do jednej z Polskich Firm fonograficznych, i chciałbyś to robić całkowicie legalnie? Nie jest to wcale ani trudne ani zbyt kosztowne.

W Polsce funkcjonuje kilka stowarzyszeń, które pomogą w licencjonowaniu utworów puszczanych w Twojej rozgłośni. ZAiKS, ZASP ( związek artystów scen polskich ) i SAWP (Stowarzyszenie artystów wykonawców utworów muzycznych i słowno-muzycznych).

Następnie złożyć dostępny formularz dla Podmiotów chcących używać Muzyki chronionej prawami autorskimi i oczekiwać odpowiedzi. Z danych wynika, iż wnioski z reguły spotykają się z przychylnością Firm fonograficznych.

 

 

O StreamHost |  Shoutcast Hosting  |  Twoje Radio w Sieci  |  HelpDesk

Copyright © SuperHost.pl s.c., 2005. All Rights Reserved