Shoutcast - StreamHost- Dostarczamy Serwery Radiowe Shoutcast

Serwery Shoutcast Radio, Stream Host - profesjonalny tani hosting radia

[ SuperHost ]

[ E-mail ]

[ Program Partnerski ]

 

Koszyk jest pusty

 

 

Twoje Radio w Sieci - StreamHost

 

 

Globalny Zasięg

Stwórz Swój Wizerunek

Rozwijaj Radio!

Jesteś w Internecie

Nadawać mp3 legalnie?

 

 

Nie wiesz jak rozpocząć swoja przygodę z Radiem?

Przeczytaj uważnie FAQ, a znajdziesz odpowiedzi na wszelkie podstawowe pytania jak założyć swoje pierwsze Radio. Pełna automatyka, pełna administracja.

 

 

 

 

Twoje Radio w Sieci

 

 

Globalny Zasięg

Dzięki możliwości nadawania Radia 24 godziny na dobę, dzięki technologi shoutcast, Twoje Radio będzie cały czas widocznie na stronie shoutcast.com, gdzie jest baza danych wszystkich rozgłośni radiowych bazujących na Tej własnie technologi! Wystarczy, że przez 3 godziny będziesz nadawał bez przerwy a Twoje Radio znajdzie się na tej liście dostępne dla słuchaczy z całego świata!

 

Stwórz Swój Wizerunek

Podczas konfigurowania Swojego plug-inn'u do Winamp'a (Opis w FAQ) możesz również umieścić adres www Twojej Rozgłośni Radiowej! Chcesz aby Wizerunek Twojego Radia był rozpoznawalny w sieci na całym świecie?? Dzieki stronie www oraz unikalnej subdomenie w Naszym serwisie, możesz bez trudu zaprezentować swoje Radio dla rzeszy słuchaczy!

 

Rozwijaj Radio!

Chcesz aby Twoi Fani wiedzieli, kiedy nadajesz ich ulubione audycje?
Umieść na stronie www wszelkie informacje o porach audycji, stwórz harmonogram według, którego Twoi słuchacze będą wiedzieli kiedy się podłączyć!

Jeżeli chcesz współdzielić Tworzenie wizerunku Swojej Rozgłośni ze znajomymi, stwórz audycje dedykowane pod Nich, udostępnij im możliwość Nadawania z domu! Dzięki temu Radio zyska na atrakcyjności a Wasi słuchacze Tym częściej będą Was odwiedzać!

 

Jesteś w Internecie

Dostępność Radia w sieci jest kluczową sprawą, dlatego też chcemy zadbać Swoją ofertą, aby mieli Państwo możliwość znalezienia jak Najwiekszej liczby odbiorców Waszej Rozgłośni Radiowej! Stąd automatyczne przesyłanie informacji do bazy danych shoutcast.com, oraz możliwość prezentacji Wizerunku Radia na Naszych serwerach! Wszystkie te Narzędzia pozwolą Ci prosperować w świecie Radia Internetowego!

 

Nadawać mp3 legalnie?

Jeżeli myślałeś aby nadawać muzykę, której prawa autorskie należą do jednej z Polskich Firm fonograficznych, i chciałbyś to robić całkowicie legalnie? Nie jest to wcale ani trudne ani zbyt kosztowne.

W Polsce funkcjonuje kilka stowarzyszeń, które pomogą w licencjonowaniu utworów puszczanych w Twojej rozgłośni. ZAiKS, ZASP ( związek artystów scen polskich ) i SAWP (Stowarzyszenie artystów wykonawców utworów muzycznych i słowno-muzycznych).

Następnie złożyć dostępny formularz dla Podmiotów chcących używać Muzyki chronionej prawami autorskimi i oczekiwać odpowiedzi. Z danych wynika, iż wnioski z reguły spotykają się z przychylnością Firm fonograficznych.

 

 

O StreamHost |  Shoutcast Hosting  |  Twoje Radio w Sieci  |  HelpDesk

Copyright © SuperHost.pl s.c., 2005. All Rights Reserved